Happiness, Self Development, Self Improvement

Zrcadla pro odraz

Zrcadla vytvářejí odrazy sebe sama a našeho prostředí. Když se podíváme do zrcadla, můžeme vidět věci na naší tváři, které bychom normálně nemohli vidět na vlastní oči. Zrcadla nám také dávají možnost vidět, jak je vše navzájem dostatečně propojeno, aby reprodukovaly odraz. Jak může zrcadlo zobrazit spojení? Když se podívám na své vnitřní zrcadlo, vidím spojení, která vytvářejí, kdo jsem, což je můj odraz. Moje myšlenky jsou spojeny s mými emocemi; mé emoce jsou spojeny s mými volbami; a mé volby přinášejí zkušenosti. Do značné míry to, co se ve mně děje, vede k mým vnějším zkušenostem; co je uvnitř, se odráží směrem ven. Moje vnímání je jako deštník a všechna výše uvedená spojení spadají pod můj deštník. Moje vnímání světa je založeno na tom, co je ve mně. Způsob, jakým pracuji ve světě, je založen na tom, jak vidím svět skrze můj objektiv.

Když si vezmete své zkušenosti sami a jdete opačným směrem, skončíte s našimi zkušenostmi, které nás učí o sobě. Naše zkušenosti zrcadlí, kdo jsme (na základě spojení výše) pod povrchem toho, s čím se obvykle ztotožňujeme. Jinými slovy, pod povrchem: co děláme pro živobytí, jak moc jsou naše mzdy nebo platy, jaký typ oblasti žijeme, atd. Tyto věci, se kterými se obvykle ztotožňujeme, jsou přímo na povrchu a lidé mohou jít let, aniž by pochopili, kdo jsou pod povrchem. Pod povrchem je to, co vytváří naše životy; jak a proč žijeme tak, jak to děláme.

Pokud nejsme intimní s jedním z vazeb na začátku tohoto článku, pak by to dávalo smysl, proč se potýkáme s pochopením, proč se nám některé zkušenosti stávají. Navíc nám pomůže pochopit četnost určitých zkušeností, kterým čelíme. Přemýšlejte o tom, pokud neřešíte a nepřijímáte své emoce, skončíte s rozhodováním, aniž byste jasně věděli, proč a tyto volby přinášejí vaše zkušenosti. Během nebo po zkušenostech se ptáme sami sebe: “Proč jsem se rozhodl, že to udělám?” Opět platí, že pokud jdete v opačném směru, zkušenosti jsou všechny založeny na vašich nevyřešených emocích. Ať tak učiníte nebo neřešíte své emoce, vytvoříte zkušenosti, které jsou v souvislosti s vašimi emocemi. Tak proč ne jen oslovit a přijmout své emoce od začátku, abyste mohli být vědomě vědomi svých možností a produkovat typ zážitků, které chcete?

Posuňte svůj pohled se mnou na další sekundu; pokud máte negativní emoce, které odmítnete oslovit, vytvoříte zážitky, které odrážejí to, co se děje ve vás. Proč? Vysvětlil jsem proč. Jedním z důvodů, proč se zrcadlíme, je to, že budeme nuceni podívat se na to, co nechceme, nebo na co nevíme, jak se na to dívat. Někteří z nás však stále odmítají dívat se dovnitř a divit se, proč se zdá, že přitahují stejné negativní zkušenosti nebo proč se vždy zdá, že se zabývají „stejnými typy lidí“.

V určitém okamžiku svého života jste pravděpodobně slyšeli něco v tomto smyslu: „Vytváříme naši realitu“ nebo „Naše myšlenky vytvářejí naši realitu“. Všechno začíná myšlenkou. Nahoře jsem se zaměřil na emoce, ale emoce se projevily na základě našich myšlenek, takže naše myšlenky jsou to, co vytvářejí naše zkušenosti, když následujete spojení. Jsme všichni zrcadla pro sebe a pro sebe.

Když se začnete učit od zrcadel místo toho, abyste se bránili zrcadlům a dělali potřebnou vnitřní práci, stane se něco zajímavého. Začnete si uvědomovat, kdo jste pod povrchem a vytvoříte úsměv, který je nakonec odrazem zevnitř. Tento úsměv se odráží zpět k vám skrze každé zrcadlo, se kterým se setkáváte na své cestě. Od toho uvědomění si o svém vědomí v životě jde nad rámec slov. Proč? Vaše podstata je mimo slova. A jaká je vaše podstata? Zrcadlo pro odraz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *