Happiness, Self Development, Self Improvement

Self-rozvoj tipy – 3 způsoby, jak překonat otálení

Otálení je brutální bez ohledu na to, v jakém odvětví se nacházíte, nebo na roli v životě, který užíváte. Je to ztráta času a téměř stejně špatné, jako je líný z hlediska produktivity. Není příliš mnoho lidí, o nichž vím, že je neměli procrastination plague je najednou nebo jiný. Obvykle existuje příčina, která nás spouští odkládat možná je to něco, co se bojíme dělat nebo prostě prostě neradi děláme a tak dále.

Ať už je to příčina, která vás procrastinating zde jsou 3 tipy, které vám pomohou překonat otálení:

1. Podívejte se na své prostředí. Je vaše prostředí, domov, kancelář, práce, auto, které vás nastaví na odložení? Je vaše atmosféra přeplněná? Umíte přesně vědět, kde najít věci, které potřebujete denně? Existují další rozptylování, jako je televize, hudba atd.?

Prohlédněte si oblasti ve svém životě, pokud je třeba je vyčistit a uspořádat, tak to udělejte! Máte-li vypnout telefon, buňku a televizor, aby si trochu klidného času na práci na svém úkolu, než tak učinit.

Proveďte nezbytná opatření, abyste měli produktivnější život. Jednoduše řečeno, vyčistěte svůj čin a nenechte žádné možné rozptýlení vlevo.

2. Zapomeňte na poslední chvíli. Pokud jste typ osoby, která čeká na poslední chvíli, aby něco udělala, STOP! Nejen, že je stresující, je to prostě nevede k produktivní a plodný život. Je velmi nepravděpodobné, že děláte své tělo nějakého dobrého nebo projektu nebo úkolu v daném okamžiku nějakého dobrého tím, že ho odložíte do poslední chvíle.

Naplánujte dopředu a rozdělte úkol na menší kousky, které lze provést od zadání do dneška. Dejte si nějaký čas navíc na konci, takže pokud se objeví výzva, můžete se o ni postarat a stále splňovat svou časovou linii bez stresu.

Nakonec plánováním a nečekáním do poslední chvíle máme nejen více času na to, abychom si v životě užívali věci, ale také žijeme s menším stresem.

3. Zastavte to smradlavé myšlení. Pokud si neužijete toho, co děláte pro živobytí, nebo možná pro určitý úkol, často vytváříme spoustu negativních vlastních řeči. Například si myslíme v našich hlavách, nebo možná říkáme ostatním, jak je to nepříjemné, jak moc ho nenávidíme, jak těžké je, jak je to nudné a tak dále. Tento typ negativních řeči a emocí nás nutí dělat úkol ještě méně a způsobuje, že jsme se snažili přetáhnout nohy na start a práci. To dělá úkol déle a nasává náš čas.

Místo toho, aby přemýšlel o tom, co se vám nelíbí, přepněte to a přemýšlet o tom, co se vám líbí na úkol, nebo ještě lépe, jak dostat úkol udělat rychle a efektivně vám umožní udělat něco, co vás baví.

Věříme-li a domníváme se, že úkol bude snadný, že se nám podaří snadno zvládnout všechny výzvy a že to zvládneme rychle a včas, nebo ještě lépe, než se nám to podaří, a udržíme negativní rozhovor, abychom se ocitli procrastinating méně. a získávání více práce ve stejném čase s menším stresem.

Klíčem k vlastnímu rozhovoru je, aby byl pro vás věrohodný, pokud nevěříte tomu, co říkáte, a pak se stane neúčinným.

Otálení je jako vězení, cítíte se v pasti a způsobuje vážné stresy a následky. Když použijete tyto tipy po celý den, odstraníte překážky a uděláte více práce a než se nadějete, budete se cítit mnohem šťastnější a svobodnější, stejně jako budete produktivnější. Nyní je čas, abyste se mohli zbavit vězeňských zdí otálení a začít skutečně žít.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *