Happiness, Self Development, Self Improvement

Jak jsem našel Pravá tajemství odhalená v síle ticha

Dnes jsem si přečetl pasáž o tichu a to mě zastavilo a zamyslel se nad tímto tématem. Příliš často v našich životech jsme konzumováni našimi negativními myšlenkami, otravnými spolupracovníky, křičícími dětmi, náročnými manžely a shonu všeobecného života.

Vědci léta studovali meditaci a zjistili, že uvolnění vašich myšlenek v tichu může zlepšit zdraví, náladu, chování a mnoho dalšího. Pro ty z nás, kteří pracují na plný úvazek, mají rodiny, platby za auto, nebo dokonce domácí platby, aby se čas na meditaci nebo učení, jak skutečně udělat, že užitečné, může být pečlivě obtížné.

Nicméně, jak jsem přemýšlel o tomto jsem myslel na svůj vlastní kus mysli a co vytváří mír v mém srdci. Uvědomil jsem si, že od té doby, co jsem se přestěhoval do práce z domova, jsem byl mnohem šťastnější. Pro někoho, kdo má radost z shonu města, sociální interakce s lidmi a celkový pocit, že jsem se dostal do práce jsem si uvědomil, že jsem neustále zdůrazňován, unavený a na cestách. Nenašel jsem si čas na sebe a v mém životě to způsobilo zmatek.

Uvědomuji si, že ne každý může pracovat z domova a tento svět potřebuje každodenní lidi, kteří budou pracovat, ale to, co vím, je, že vzít 5 minut denně na zastavení a nalezení ticha může dramaticky změnit váš život. Zjistil jsem, že když mám svůj dům v tichu bez VV, rádia, a vypnout zvuk na svém počítači sedím v naprostém tichu. V tomto tichu jsem vyvinul některé z mých nejlepších kreativních nápadů, řešení problémů, kterým jsem se vyhýbal, a začal cítit celkový mír.

Začal jsem přemýšlet pozitivněji a rozhodl se zastavit a nedovolit, aby mě to trápilo. Beru každou situaci tak, jak to přijde a vypořádám se s nimi. Ano, některé z mých problémů jdou nad rámec pozitivního myšlení, ale je to právě toto pozitivní myšlení, které mi pomáhá cítit se pod kontrolou a dává mi jasnou hlavu, abych se vypořádala s každým příchozím problémem.

Takže ticho mi dalo skutečnou moc. Nesedím denně v pravidelné meditaci, ale zjistím, že v tichu stále vytvářím meditaci v mé mysli. Je to v této době, kdy využívám své skutečné moci k úspěchu ve všem, co dělám.

Pro všechny ty tvrdě pracující jednotlivce, zůstat doma matky, dospívající ve škole, a každý, kdo potřebuje najít okamžik uvnitř sebe jsou jen pár příkladů způsobů, jak si čas na meditaci a užívat si ticha:

Jděte do své koupelny, zavřete dveře a vydejte se do horké lázně. Přidat bubliny nebo svíčky, pokud chcete, ale klíč má to ticho. Máte-li děti jako já, zavírání dveří může být kritické.
Pošlete děti na hraní, nebo pokud jsou dost malé, když jsou dole na zdřímnout vypnout všechny T.V., rádio, a telefony, takže můžete mít několik minut klidu a pohody, aby se opravdu nějaké hluboké nádechy a shromáždit své myšlenky. To je také dobrý čas použít mocenské myšlenky se svým vnitřním já a připomenout, že jste silní a krásná a můžete přežít všechny výzvy v životě.
Dostaňte se o 30 minut dříve a bez toho, abyste začali svůj den, si sedněte na verandu 10 minut a poslouchejte přírodu. Některé z mých nejlepších okamžiků jako pracující matka přišla, když jsem si dala čas, než začalo spěch. Můžete si vážit svého spánku, ale věřte mi, že energie, kterou cítíte, když uvolníte svou negativitu, je skutečně jeho vlastní silou.
Najděte si klidnou místnost v kanceláři, abyste si udělali jednu z vašich 15minutových přestávek. Tentokrát si sedněte a užívejte si ticha a sbírejte své pozitivní myšlenky. Je to v těchto 15 minutách můžete znovu nabít své tělo po zbytek dne.

Každý z nás má své vlastní způsoby, jak najít ticho a i když se občas může zdát nemožné uvažovat o alternativě. Vzhledem k tomu, že jsem našel své ticho, můj mír a zdravý rozum, který jsem zdůrazňoval méně, křičel méně, měl jsem více smíchu s rodinou, získal jsem své zdraví a vytvořil jsem novější stranu, která mě baví tisíckrát víc. A nezapomeňte nejen na to, že jsem při práci neztratil svou výhodu, ale stal jsem se produktivnějším s mnohem menším stresem. Udělejte si čas pro sebe, který si zasloužíte!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *